סדנאות

איך לספר על העבודה שלנו בצורה אפקטיבית, או מה שקוראים לו סטוריטלינג?

סטוריטלינג הפך להיות מילה שגורה, אבל מעבר לכותרות הגדולות והנוצצות ניצבת המשימה לשכנע: לשכנע לקוחות לקנות את המוצר שפיתחתם, לשכנע את ההנהלה הבכירה להרחיב את התקציב, לשכנע שהמחלקה שלכם נחוצה. וכן, גם לשכנע שאתם האנשים הנכונים למשימה. למכור ולשכנע. 

בסדנה נלמד מהם עקרונות הסטוריטלינג, מה נחשב סיפור ומה לא, איך לספר סיפור מעניין, איזה סוג סיפורים ישכנעו את הקהל שלנו, ואיך אנחנו יכולים לשכנע באמצעות סיפורים, גם אם לא נולדנו מספרי סיפורים. הסדנה מעניקה ידע וכלים פרקטיים שאפשר ליישם מחר בבוקר.

סדנת סטוריטלינג

למי זה מתאים?

לחברות וחברי צוותים, קבוצות או מחלקות שרוצים להטמיע את עקרונות הסטוריטלינג, כדי לשפר את יכולות התקשורת, השיווק והנראות שלהם. 

הפרטים החשובים

ניפגש לארבעה מפגשים, באורך של שעתיים וחצי כל אחד, שבהם נלמד איך בנוי סיפור עסקי משכנע, ואיך להתאים את עקרונות הסיפור לצרכים של הארגון ולאוזניים של הקהל שלכם.

סדנת סטוריטלינג מורחבת, או איך מפתחים את הסיפור המקצועי שלי?

סדנאות הן נהדרות כדי ללמוד בקבוצה, לשתף ידע וגם להנות מהחוויה. אבל מה קורה אחרי שהסדנה נגמרת וכשאנחנו מנסים למצוא את הקול הייחודי לנו כדי לספר את המסר שלנו ולכתוב את הפוסט ההכרחי בלינקדאין? 

הסדנה המורחבת כוללת את עקרונות הסטוריטלינג וכלים פרקטיים, וגם פגישות אישיות, במסגרתן אני מדריכה את המשתתפים ב-1:1 איך לספר את הסיפור הספציפי שלהם וליישם את מה שלמדנו. בפגישות הללו אנחנו בונים את המסר המקצועי של כל אחת ואחד מהמשתתפים, ומתכננים את הסיפורים שיספרו ללקוחות שמולם הם עובדים.

למי זה מתאים?

לחברות וחברי צוותים, קבוצות או מחלקות שרוצים להטמיע את עקרונות הסטוריטלינג, ומוכנים להתקדם לשלב הבא בסיפור התקשורתי, לצאת לדרך ולהפיק חומר שיווקי לרשתות החברתיות.

הפרטים החשובים

ניפגש לארבעה מפגשים, באורך של שעתיים וחצי כל אחד, שבהם נלמד איך בנוי סיפור עסקי משכנע. בתום הסדנה, אפגש עם כל אחת ואחד מהמשתתפים בסדנה לפגישה אישית שבה נתאים את עקרונות הסיפור למדור או המחלקה שלכם, ולאוזניים של הקהל הספציפי שלכם. 

רוצה לדבר איתי?