שירותים

האתגר שכולנו נתקלים בו דומה מאד: איך לספר באופן משכנע על הפעילות של הארגון או המחלקה שלנו. 

לשכנע זו מילה גדולה

לרוב, בהקשר של שכנוע אנחנו חושבים על פוליטיקאים ובחירות. אבל בפועל, בכל יום מנהלות ומנהלים בארגונים, בעלות ובעלי עסקים, יזמיות ויזמים שרוצים לככב עם הרעיון החדש שלהם, צריכים לספר על העבודה שלהם באופן משכנע.

כדי לקבל קידום או תקציב, כדי למשוך את תשומת הלב, כדי לבדל את העסק ולהפוך לקוחות לקבועים, וכדי לקבל את המימון הנחוץ. 

 

בסופו של דבר, מדובר ביצירת סיפור ארגוני:

  • מסרים קליטים שיעבירו את הערך הייחודי של העסק שלכם
  • בחירת הפלטפורמה הנכונה לתקשר בה
  • בניית התדמית שלכם והאופן שבו אתם מציגים את העסק שלכם ואתכם כמנהלים וכיזמים
  • תכנון המסרים שתעבירו בשיחות פרטיות או פומביות. וכן, לפעמים גם מה אתם לא אומרים

 

פה אני נכנסת לתמונה. כבר יותר מ-15 שנים אני עובדת עם עסקים, מנהלים ופילנתרופים על פיתוח ודיוק המסרים שלהם. בין אם בתוך הארגון או לקראת ראיונות בתקשורת, והופעה בפני קהל. 

מתי אני יכולה לעזור?

כשיש רעיון ולא יודעים איך להניע אותו, כשמרגישים שהעסק יכול יותר אבל לא ממריא, או כשצריך לוודא שהמסר מדויק ושונה מהמתחרים, והגיע הזמן לרענן את המסרים שלכם.

איך אני יכולה לעזור?

אני בונה את התוכן והמסרים הייחודיים לכם, מתכננת את האסטרטגיה התקשורתית והפלטפורמה המתאימה, ומכינה אתכם להופעה בפני קהל, פרזנטציה וראיונות לתקשורת. 

אפשר בקבוצה?

אני עובדת גם עם קבוצות כדי לבנות את הסיפור הקבוצתי המשותף (פנימי וחיצוני), מעבירה סדנאות סטוריטלינג שמסייעות לספר את המסר הזה פנימה והחוצה, ותורמות למיתוג מעסיק.

אפשר רק להקשיב?

אני שמחה להעביר הרצאות אורח על תקשורת אסטרטגית, תקשורת בין-תרבותית והשפעות התקשורת. אלו הרצאות חוויתיות שמוציאות את הקהל עם הרבה ידע ונתונים מפתיעים ומרתקים.

עושים סדר ברעיון/תכנית/פרויקט

מסרים תקשורתיים מדויקים יכולים לפלס את המקום הייחודי שלכם בין המתחרים ולאפשר לכם להגיע לקהלי היעד הספציפיים שלכם, בין אם הם בתוך הארגון או מחוצה לו. לפעמים כל מה שצריך זה לוודא שאתם מסבירים באופן משכנע מה אתם עושים, מה הערך המוסף של הפרויקט שלכם ולמה לבחור בכם. בואו נעשה סדר בסיפור שלכם.

מרעיון ליישום

הסיפור התקשורתי של הפרויקט החדש שאתם מובילים הוא קריטי כדי לגייס שותפים, להצדיק תקציבים, ולשכנע את הצוות שאתם בדרך הנכונה. לפעמים יש יותר מדי שאלות פתוחות וגורמים רלוונטיים והמסרים התקשורתיים נדחקים הצידה לטובת השגרה. אבל כשהאסטרטגיה התקשורתית שלכם מתורגמת מהנייר לביצוע בפועל בצורה מדויקת, קל יותר לשכנע את קהלי היעד שלכם ולספר את האימפקט שלכם כבר מההתחלה. בואו נבנה את מפת הדרכים שלכם להמשך כדי לוודא שהרעיון שלכם מתפתח בדרך הנכונה.

אימפקט קהילתי

ארגונים וחברות שרותמים קהילות פנימיות וחיצוניות (עובדים או תושבים בקהילה, למשל), יוצרים מותג חזק ומרחיבים את השיווק שלהם. זה תהליך של ווין-ווין: הקהילה מרוויחה שותפות עם ארגון חזק, והארגון מרוויח תקשורת איכותית, עבודה ישירה עם קהלי יעד ואפשרויות שיווק אותנטיות ויצירתיות.
בואו נעצים את הקשר של הארגון שלכם עם הקהילה שחשבתם שהיא קהל יעד אבל לא הייתם בטוחים איך לחבר אותה.

בואו להיות מנהיגי דיעה

כולנו יודעים שלא מספיק לעשות את העבודה בצורה מעולה, אלא צריך גם לדעת להציג את היכולות וההישגים שלנו בצורה משכנעת, בתוך הארגון ומחוצה לו. היכולת להיות מובילים מקצועיים שחולקים ידע וניסיון עם קולגות, היא קריטית לקבל את התפקיד הבא. אני פה כדי לסייע לכם לספר את הסיפור המקצועי שלכם בצורה משכנעת ולסלול את הדרך שלכם להיות מנהיגי דיעה בתחום שלכם.
בואו נקדם יחד את האישיות המקצועית שלכם.

רוצים להבין יחד מה הכי מתאים לכם?