נעים להכיר!

אני ד"ר שני הורוביץ-רוזן, מומחית לתקשורת אסטרטגית.

אני מובילה עסקים, ארגונים ציבוריים, מנהלים ופילנתרופים למקסם את ההשפעה שלהם בתוך הארגון ומחוצה לו, באמצעות דיוק מסרים ובניית אסטרטגיה תקשורתית.

יש לי דוקטורט בתקשורת, בו בדקתי מה ארגונים צריכים לעשות כדי להצליח לספר את הסיפור התקשורתי שלהם. איך הם יכולים לספר את האימפקט שהם יוצרים?

הרבה פעמים ארגונים עושים דברים נהדרים שמיטיבים עם העולם, אבל נתקלים בקושי לספר את היתרון שלהם באופן משכנע, ובתגובות כגון: "כן, אבל…".

שני הורוביץ רוזן

התובנה העיקרית שלמדתי מתוך הדוקטורט שלי היא שסיפור ארגוני טוב הוא אסטרטגיה שמתבוננת בכל ההיבטים הרלוונטיים של הארגון, ממש 360 מעלות, ושהמסרים התקשורתיים צריכים להיות תואמים, בין אם הם מכוונים לקהל יעד מצומצם (הוועד המנהל שלכם, הוועדה שתאשר את המימון) או נרחב (עובדי ארגון גדול, קהילת משתמשים, לקוחות פוטנציאליים, תושבי העיר).

לא פחות חשוב, למדתי שהיעד שצריך לשאוף אליו הוא לא בהכרח "סיקור חיובי", אלא סיקור אפקטיבי, כזה שמקדם את היעדים של הארגון. ולכן, הלימה בין הסיפור התקשורתי של הארגון, לבין העשיה שלו בפועל היא קריטית להצלחה. 

אם זה נשמע מעניין, תוכלו לקרוא עוד על ההרצאות שאני מעבירה, התהליכים שאני מציעה ועוד הרבה תכנים מעניינים בבלוג.

יש לי פוסט דוקטורט מ-City University of New York בנושא פילנתרופיה וחברה אזרחית ולימדתי באוניברסיטאות בישראל ובארה"ב: בר אילן, הבינתחומי ו-Montclair State University, קורסים העוסקים בהשפעות התקשורת ובתרבות אמריקאית.

גרתי כמעט שש שנים בניו ג'רזי וכשאני לא עוסקת בתכנון אימפקט תקשורתי, אני קוראת ספרים (בעיקר רומנס) ומחפשת את העט הנובע הבא.